1200eOlen tähän listannut 1200 euron pikavippejä.

Kaikista halvimman 1200e pikavipin saat Etua.fi:ltä, jossa kulut ovat yhteensä 60 € ja maksuaika 1 vuosi. Seuraavana on Freedom Rahoitus, jonka kokonaiskulut ovat 72 euroa ja laina-aika yhden vuoden. Sitten on Credit24, johon saat aikaa maksamiseen neljä kuukautta ja yhteiskuluja on 115,64 €.

Nuolista pystyt itse vertailemaan pikavippejä.

Pikavippivertailu

PikavippiyhtiöIkäraja
(v)
Maksuaika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204328.911315.64
Credit24191806228.031368.18
Credit24192408177.621420.96
Credit241936012127.211526.52
Credit24197202480.021920.48
Etua.fi2236012105.001260.00
Etua.fi227202455.001320.00
Everyday214511380.001380.00
Freedom Rahoitus2036012106.001272.00
Freedom Rahoitus207202456.001344.00
Halino2236012115.001380.00
Halino227202465.001560.00
Vivus203011380.001380.00

Artikkelin muokkaukset

17.2.2015: Vertailua päivitetty

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Yksi kommentti, kokemus tai keskustelu

  • 19.8.2014 klo 15:51

    Ruoka ostoksiin ja lapseni syntymäpäiville

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele