1300eOlen tähän tehnyt luettelon 1300 euron pikavipeistä.

Edullisimman 1300e pikavipin saat Etualta, jossa kuluja tulee 68 € ja maksuaika on yhden vuoden. Toiseksi halvimman saat Freedom Rahoitukselta vuoden laina-ajalla ja kuluiksi tulee 80 euroa. Kolmantena on Credit24, jossa on aikaa maksuun neljä kuukautta ja kokonaiskulut 120,32 €.

Napsauttamalla nuolien kohdalta voit itse vertailla pikavippejä.

Pikavippilistaus

PikavippipaikkaIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(vrk)
Erät
(määrä)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204355.081420.32
Credit24191806245.781474.68
Credit24192408191.171529.36
Credit241936012136.561638.72
Credit24197202485.192044.56
Etua.fi2236012114.001368.00
Etua.fi227202460.001440.00
Everyday214511495.001495.00
Freedom Rahoitus2036012115.001380.00
Freedom Rahoitus207202461.001464.00
Halino2236012125.001500.00
Halino227202471.001704.00
Vivus203011495.001495.00

Artikkelin muokkaukset

19.2.2015: Vertailua muutettu

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.