150eTässä on luettelossa kaikki 150 € pikavipit.

Kaikista halvin 150e pikavippi on Vivus ja Vippi.fi, joissa ei tule mitään kuluja, mutta vaaditaan uusi asiakkuus. Seuraavaksi halvin on Credit24, jossa kokonaiskulut ovat 7,95 euroa. Tähdellä merkit ovat vain uusille asiakkaille.

Voit vertailla itse pikavippejä painamalla nuolista. Pikavippiyrityksen kohdalta pääset arvostelusivulle ja hakemaan vippiä.

Pikavippivertailu

PikavippiyritysIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301157.95157.95
Credit241960282.18164.36
Credit241990356.94170.82
Credit2419120444.32177.28
Credit2419150540.66203.30
Everyday21451172.50172.50
Laina.fi20301176.87176.87
Luottoraha20301178.50178.50
Vippi.fi *23451150.00150.00
Vippi.fi23451173.00173.00
Vivus *20301150.00150.00
Vivus20301172.00172.00

Artikkelin muokkaukset

31.12.2014: Lisätty Laina.fi:n sekä Luottorahan tiedot

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele