1600eTästä löydät 1600 euron pikavippivertailun.

Edullisimman 1600e pikavipin saat Etualta ja Freedom Rahoitukselta, joissa kulut ovat yhteensä tulee 92 € sekä maksuaikaa saat yhden vuoden. Seuraavana on Credit24, johon saat aikaa maksamiseen neljä kuukautta ja kokonaiskulut 145,44 euroa. Sitten on Omalaina, jossa laina-aika on yhden vuoden ja yhteiskulut 152 €.

Voit siirtyä pikavippiin ja arvosteluun Pikavippipalvelu-sarakkeesta.

Pikavippivertailu

PikavippipalveluIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(pv)
Erät
(erää)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Credit24191204436.361745.44
Credit24191806301.851811.10
Credit24192408234.651877.20
Credit241936012167.442009.28
Credit241972024100.712417.04
Etua.fi2236012141.001692.00
Etua.fi227202474.001776.00
Everyday214511840.001840.00
Freedom Rahoitus2036012141.001692.00
Freedom Rahoitus207202475.001800.00
Halino2236012154.001848.00
Halino227202487.002088.00
Omalaina2236012146.001752.00
Vivus203011840.001840.00

Artikkelin muokkaukset

24.2.2015: Uusia tietoja vertailuun

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.