1700eTähän on vertailtu 1700 € pikavippejä.

Kaikkein halvin 1700e pikavippi on Etua.fi, jossa on 88 euron yhteiskulut ja laina-aikaa yksi vuosi. Toiseksi edullisin on Freedom Rahoitus, johon saat aikaa yhden vuoden ja kokonaiskulut 100 euroa. Kolmas on Credit24, jossa kuluja yhteensä 149,40 € ja maksuaika neljä kuukautta.

Pikavippiyhtiön kohdalta pääset siirtymään pikavippiin sekä lukemaan tekemäni arvostelun. Nuolista voit itse vertailla vippejä.

Pikavippilistaus

PikavippiyhtiöIkäraja
(v)
Maksuaika
(vrk)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204462.351849.40
Credit24191806319.501917.00
Credit24192408248.191985.52
Credit241936012176.782121.36
Credit241972024105.882541.12
Etua.fi2236012149.001788.00
Etua.fi227202478.001872.00
Everyday214511955.001955.00
Freedom Rahoitus2036012150.001800.00
Freedom Rahoitus207202479.001896.00
Halino2236012163.001956.00
Halino227202492.002208.00
Vivus203011955.001955.00

Artikkelin muokkaukset

27.2.2015: Muutettu listausta

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.