18000eTässä on tehty 18000 € pikavippivertailu.

Halvin 18000e pikavippi on yhteishinnaltaan 18984 euroa, joten kuluja joudut maksamaan 984 €. Toiseksi edullisin on Lendo, jossa on maksuaika 1 vuosi sekä kokonaiskulut 1032 €. Kolmantena on Freedom, johon saat aikaa 12 kuukautta ja yhteiskulujen osuus on 1092 €.

Pikavippiyrityksen sarakkeesta pääset siirtymään arvosteluuni sekä pikavippiin.

Pikavippiluettelo

PikavippiyritysIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(vrk)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi2036012158218984
Etua.fi207202483119944
Etua.fi2010803658120916
Etua.fi2014404845721936
Etua.fi2021607233323976
Etua.fi2028809627326208
Etua.fi20360012023828560
Etua.fi20432014421530960
Freedom Rahoitus2036012159119092
Freedom Rahoitus207202483920136
Freedom Rahoitus2010803658921204
Freedom Rahoitus2014404846522320
Freedom Rahoitus2021607234324696
Freedom Rahoitus2028809628327168
Freedom Rahoitus20360012024829760
Freedom Rahoitus20432014422632544
Lendo2036012158619032
Lendo207202483520040
Lendo2010803658521060
Lendo2014404846122128
Lendo2021607233824336
Lendo2028809627826688
Lendo20360012024329160
Lendo20432014422031680

Artikkelin muokkaukset

28.9.2015: Listausta päivitetty

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.