1900eOlen tähän listannut 1900 € pikavipit.

Halvimman 1900e pikavipin saat Etualta, jossa on laina-aika yhden vuoden ja 104 euron yhteiskulut. Seuraavana tulee Freedom Rahoitus vuoden maksuajalla ja 116 € kuluilla. Sitten Credit24, johon saat aikaa neljä kuukautta ja kokonaiskulut ovat 158,52 euroa.

Alapuolelle luotteloon on pikavipit listattu nimen mukaan, mutta voit itse vertailla paimalla kolmioiden kohdalta.

Pikavippivertailu

PikavippiyritysIkäraja
(v)
Maksuaika
(pv)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit24191204514.632058.52
Credit24191806354.972129.82
Credit24192408275.282202.24
Credit241936012195.472345.64
Credit241972024116.222789.28
Etua.fi2036012167.002004.00
Etua.fi207202488.002112.00
Everyday214512185.002185.00
Freedom Rahoitus2036012168.002016.00
Freedom Rahoitus207202489.002136.00
Halino2236012183.002196.00
Halino2272024103.002472.00
Vivus203012185.002185.00

Artikkelin muokkaukset

3.3.2015: Muutettu vertailua

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.