20000eTästä löydät luettelon 20000 euron pikavipeistä.

Halvimmassa 20000e pikavipissä on kokonaismaksut 21096 € eli maksettavaksi kuluja tulee 1096 euroa. Toisena on Zmarta, johon saat aikaa 12 kuukautta ja kokonaiskulut ovat 1120 €. Kolmas on Lendo, jossa maksuaika on 1 vuosi sekä yhteiskulujen osuus 1156 €.

Vasemman sarakkeen kautta pääset pikavippiin ja arvosteluun.

Pikavippivertailu

PikavippiyhtiöIkäraja
(v)
Maksuaika
(vuorokautta)
Erät
(erää)
Erä
(euro)
Yhteensä
(euro)
Etua.fi2036012175821096
Etua.fi207202492322152
Etua.fi2010803664523220
Etua.fi2014404850724336
Etua.fi2021607237126712
Etua.fi2028809630329088
Etua.fi20360012026431680
Etua.fi20432014423934416
Freedom Rahoitus2036012176821216
Freedom Rahoitus207202493222368
Freedom Rahoitus2010803665523580
Freedom Rahoitus2014404851724816
Freedom Rahoitus2021607238127432
Freedom Rahoitus2028809631430144
Freedom Rahoitus20360012027633120
Freedom Rahoitus20432014425136144
Lendo2036012176321156
Lendo207202492722248
Lendo2010803665023400
Lendo2014404851224576
Lendo2021607237527000
Lendo2028809630829568
Lendo20360012027032400
Lendo20432014424435136
Zmarta2036012176021120

Artikkelin muokkaukset

6.10.2015: Vertailua päivitetty

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.