2400eTältä sivulta löydät 2400 euron pikavipit.

Edullisin 2400e pikavippi on Etua.fi, joka on yhteiskuluiltaan 132 € ja maksuajaltaan yhden vuoden. Sitten tulee Freedom Rahoitus vuoden laina-ajalla ja kulut yhteensä 144 euroa. Seuraavana on Credit24, johon saat aikaa kuusi kuukautta ja kokonaiskulut ovat 261,96 €.

Pikavippiyrityksen kohdalta voit siirtyä lukemaan arvostelun ja hakemaan pikavippiä.

Pikavippivertailu

PikavippiyritysIkäraja
(v)
Maksuaika
(vrk)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit24191806443.662661.96
Credit24192408343.002744.00
Credit241930010282.402824.00
Credit241936012242.182906.16
Credit241972024142.093410.16
Etua.fi2036012211.002532.00
Etua.fi2072024111.002664.00
Freedom Rahoitus2036012212.002544.00
Freedom Rahoitus2072024112.002688.00
Halino2236012231.002772.00
Halino2272024130.003120.00

Artikkelin muokkaukset

30.3.2015: Muutettu listausta

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.