250eTästä löydät 250 € pikavippivertailun.

Halvin 250e pikavippi on Vivus ja Vippi.fi, joissa ei ole yhtään kuluja, mutta ne ovat vain uusille asiakkaille. Seuraavaksi halvin on Credit24 kuukauden laina-ajalla, jossa kokonaiskulut 10,26 euroa.

Nuolista voit itse vertailla pikavippejä. Pikavippipaikan kohdalta pääset arvostelusivulle.

Pikavippilistaus

PikavippipaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301260.26260.26
Credit2419602133.75267.50
Credit241990391.63274.89
Credit2419120470.57282.28
Credit2419150561.81309.05
Credit2419150653.39320.34
Credit2419150747.39331.73
Credit2419150842.89343.12
Credit2419150939.39354.51
Everyday21451287.50287.50
Luottoraha20301297.51297.51
Vippi.fi *20451250.00250.00
Vippi.fi20451288.00288.00
Vivus *20301250.00250.00
Vivus20301287.00287.00

Huom: * -merkityt ovat vain uusille asiakkaille.

Artikkelin muokkaukset

3.1.2015: Vertailuun Luottoraha

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele