2900eTähän olen tehnyt listauksen 2900 euron pikavipeistä.

Edullisimman 2900e pikavipin saat Etuan kautta, jossa on yhteiskulut 160 € ja laina-aika yksi vuosi. Toisena tulee Freedom yhden vuoden maksuajalla sekä kulut yhteensä 172 euroa. Sitten on Credit24, johon saat aikaa kuusi kuukautta ja kokonaiskuluja on 294,10 €.

Pikavippipaikan kohdalta voit siirtyä pikavippiin sekä arvosteluun.

Pikavippivertailu

PikavippipaikkaIkäraja
(v)
Maksuaika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit24191806532.353194.10
Credit241936012288.893466.68
Credit241954018208.113745.98
Credit241972024167.954030.80
Etua.fi2036012255.003060.00
Etua.fi2072024134.003216.00
Etua.fi2010803694.003384.00
Freedom Rahoitus2036012256.003072.00
Freedom Rahoitus2072024135.003240.00
Freedom Rahoitus2010803695.003420.00
Halino2236012279.003348.00
Halino2272024157.003768.00
Halino22108036118.004248.00

Artikkelin muokkaukset

10.4.2015: Luotteloa päivitetty

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.