3000eTällä sivulla on vertailussa kaikki 3000 euron pikavipit.

Huomattavaa on, että Etua.fi, Freedom Rahoitus ja Rahalaitos hinnat ovat noin määriä, koska nämä yritykset kilpailuttavat pikavipin yhteistyökumppaneiden avulla.

Voit itse vertailla ja muuttaa järjestystä painamalla nuolista.

Edullisin 3000e vippi näyttäisi olevan Etua.fi 12 kuukauden eli vuoden maksuajalla. Seuraavaksi halvin on Freedom Rahoitus, jossa on myöskin vuoden maksuaika.

Pikavippiyritys-sarakkeesta pääset lainan tarkemmalle esittelysivulle.

Pikavippivertailu

PikavippiyritysIkäraja
(v)
Maksuaika
(kk)
Maksuerät
(kpl)
Kuukausierä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191212298.273579.24
Credit24191818214.663863.88
Credit24192424173.094154.16
Etua.fi201212264.003168.00
Etua.fi202424138.003312.00
Etua.fi20363697.003492.00
Etua.fi20484876.003648.00
Freedom Rahoitus201212265.003180.00
Freedom Rahoitus202424140.003360.00
Freedom Rahoitus20363698.003528.00
Freedom Rahoitus20484878.003744.00
Halino221212288.003456.00
Halino222424163.003912.00
Halino223636122.004392.00
Halino224848102.004896.00
Lendo201212264.003168.00
Lendo202424139.003336.00
Lendo20363697.003492.00
Lendo20484877.003696.00
OmaLaina221212273.003276.00
OmaLaina222424148.003552.00
OmaLaina223636106.003816.00
OmaLaina22484886.004128.00
Ostosraha201212298.023576.18
Ostosraha202424171.344112.05
Ostosraha203636127.664595.37
Ostosraha204848104.965037.37
Rahalaitos202424140.003360.00
Rahalaitos20363698.003528.00
Rahalaitos20484877.003696.00
Zmarta201212275.003300.00
Zmarta202424150.003600.00
Zmarta203636108.003888.00
Zmarta20484888.004224.00

Artikkelin muokkaukset

29.6.2016: Zmarta ja Lendo listallle
9.12.2014: Luetteloon OmaLaina sekä Ostosraha

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.