3200eTällä sivulle olen esitellyt 3200 euron pikavippejä.

Edullisin 3200e pikavippi on Etua, johon saat aikaa yhden vuoden ja kulut yhteensä 172 €. Seuraavana tulee Freedom Rahoitus, jonka maksuaika on yksi vuosi sekä yhteiskulut 196 euroa. Sitten on Etua.fi kahden vuoden laina-ajalla ja 352 € kokonaiskulut.

Toiseksi halvin on kokonaishinnaltaan 3396 euroa ja siinäkin on laina-aika 12 kuukautta.

Pikavippilistaus

PikavippipalveluIkäraja
(v)
Maksuaika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Etua.fi20360122813372
Etua.fi20720241483552
Etua.fi201080361033708
Etua.fi20144048813888
Freedom Rahoitus20360122833396
Freedom Rahoitus20720241493576
Freedom Rahoitus201080361053780
Freedom Rahoitus20144048833984
Halino *22360123073684
Halino *22720241744176
Halino *221080361304680
Halino *221440481095232

* kahdelle hakijalle

Artikkelin muokkaukset

18.4.2015: Vertailua päivitetty

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.