3400eOlen tähän tehnyt luettelon 3400 € pikavipeistä.

Edullisimman 3400e pikavipin saat Etuan kautta, johon saat aikaa 12 kuukautta sekä 188 euron yhteiskulut. Sitten on Freedom Rahoitus yhden vuoden laina-ajalla ja kokonaiskulut on 200 euroa. Seuraavana on Etua, jossa on maksuaika kaksi vuotta sekä kuluja on 368 €.

Nuolia painamalla pystyt muuttamaan luettelon järjestystä esimerkiksi missä on pisin maksuaika.

Pikavippiluettelo

PikavippipaikkaIkäraja
(v)
Maksuaika
(pv)
Erät
(määrä)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi20360122993588
Etua.fi20720241573768
Etua.fi201080361103960
Etua.fi20144048864128
Freedom Rahoitus20360123003600
Freedom Rahoitus20720241583792
Freedom Rahoitus201080361113996
Freedom Rahoitus20144048884224
Halino *22360123273924
Halino *22720241854440
Halino *221080361384968
Halino *221440481165568

* kahdelle henkilölle

Artikkelin muokkaukset

1.5.2015: Muutettu listausta

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.