450eTein tähän vertailun 450 euron pikavipeistä.

Halvin 450e pikavippi on Credit24, jossa kulut ovat yhteensä 17,79 € ja maksuaika yksi kuukausi. Seuraavaksi halvin on Credit24 kahden kuukauden maksuajalla, jolloin erä on 240,39 € ja kokonaiskuluiksi tulee 30,78 €.

Pääset itse vertailemaan pikavippejä nuolia painamalla. Pikavippipalvelu-sarakkeesta pääset minun arvosteluun.

Pikavippivertailu

PikavippipalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301467.79467.79
Credit2419602240.39480.78
Credit2419903164.66493.98
Credit24191204126.77507.08
Credit24191505104.05520.25
Credit2419150688.91533.46
Credit2419150778.12546.84
Credit2419150870.02560.16
Credit2419150963.72573.48
Everyday21451517.50517.50
Laina.fi20903173.19519.59
Luottoraha20301535.51535.51
Vivus20301517.00517.00

* vain uusille asiakkaille

Artikkelin muokkaukset

8.1.2015: Luetteloa muutettu

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.