4000eTällä sivulla on luettelossa kaikki 4000 euron pikavipit.

Halvin 4000e vippi on kokonaissummaltaan Etua.fi 12 kuukauden maksuajalla ja jossa on kuukausisumma 352 euroa. 18-vuotiaalle halvin on LHV:n laina.

Voit itse vertailla vippejä esim. mikä on kokonaissummaltaan halvin painamalla Yhteensä-kohdan nuolista. Pikavippipaikka-sarakkeesta pääset vipin tarkemmalle arvostelusivulle.

Pikavippilistaus

PikavippipaikkaIkäraja
(v)
Maksuaika
(kk)
Maksuerät
(kpl)
Kuukausierä
(€)
Yhteensä
(€)
Etua.fi2012123524224
Etua.fi2024241854440
Etua.fi2036361294644
Etua.fi2048481014848
Etua.fi206060855100
Freedom Rahoitus2012123544248
Freedom Rahoitus2024241864464
Freedom Rahoitus2036361314716
Freedom Rahoitus2048481034944
Freedom Rahoitus206060875220
Lendo2012123534236
Lendo2024241854440
Lendo2036361304680
Lendo2048481024896
Lendo206060865160
Omalaina2212123574284
Omalaina2224241904560
Omalaina2236361354860
Omalaina2248481075136
Omalaina226060915460
Rahalaitos2024241864464
Rahalaitos2036361314716
Rahalaitos2048481034944
Rahalaitos206060875220
Zmarta2012123674404
Zmarta2024242004800
Zmarta2036361445184
Zmarta2048481175616
Zmarta2060601016060

Artikkelin muokkaukset

4.7.2016: Zmarta ja Lendo luetteloon
11.12.2014: Listaukseen Omalaina

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.