500eTällä sivulla esittelen kaikki 500 euron pikavipit.

Halvin 500e pikavippi on Limiitti, jossa ei ole yhtään kuluja ja laina-aika on 45 päivää. Seuraavana on Credit24 kuukauden maksuajalla sekä 14,60 € kokonaiskuluilla. Kolmanneksi edullisin on Credit24 kahden kuukauden maksuajalla ja kulut yhteensä 24,42 euroa.

Pikavippiyhtiö-sarakkeesta pääset tarkempaan vipin arvosteluun. Voit muuttaa listan järjestystä painamalla nuolista.

Pikavippivertailu

PikavippiyhtiöIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(päivää)
Maksuerät
(erää)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419301514.60514.60
Credit2419602262.21524.42
Credit2419903178.09534.27
Credit24191204136.04544.16
Credit2419180697.73586.40
Credit2419270969.74627.70
Everyday21451575.00575.00
Freedom Rahoitus203601244.00528.00
Halino223601248.00576.00
Laina.fi201204200.00
/5.04
605.04
Lendo203601244.00528.00
Limiitti22451575.00575.00
Limiitti *22451500.00500.00
Rahalaitos207202423.00552.00
Vivus20301575.00575.00
Zmarta203601248.00576.00

* uusille asiakkaille

Artikkelin muokkaukset

7.1.2016: Zmartan sekä Lendon tiedot listaukseen
2.10.2014: Vertailuun Freedom Rahoitus, Vivus, Rahalaitos ja Halino

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.