2800eOlen tähän tehnyt listauksen 2800 € vipeistä.

Halvimmassa 2800e pikavipissä on 152 euron kokonaiskulut ja aikaa maksuun yksi vuosi, sen saat Etualta. Toisena tulee Freedom Rahoitus yhden vuoden laina-ajalla sekä kuluja on 164 €. Sitten on Credit24, johon tulee maksuaikaa kuusi kuukautta ja yhteiskulut ovat 287,72 euroa.

Vasemman sarakkeen pääset hakemaan pikavippiä ja lukemaan arvostelun.

Pikavippivertailu

PikavippipaikkaIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(vrk)
Erät
(erää)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Credit24191806514.623087.72
Credit241936012279.553354.60
Credit241954018201.553627.90
Credit241972024162.783906.72
Etua.fi2036012246.002952.00
Etua.fi2072024129.003096.00
Etua.fi2010803690.003240.00
Freedom Rahoitus2036012247.002964.00
Freedom Rahoitus2072024131.003144.00
Freedom Rahoitus2010803692.003312.00
Halino2236012269.003228.00
Halino2272024152.003648.00
Halino22108036114.004104.00

Artikkelin muokkaukset

6.4.2015: Luetteloa muutettu

Mitä tykkäät kirjoituksesta?

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kerro kokemuksia, keskustele tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.